ŞİRKET PROFİLİ

Aras Yatırım Danışmanlık Limited Şirketi Türkiye'nin en saygın danışmanlık bürolarından biri olmak için yola çıkmıştır. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun değer önerilerini sunan, Türkiye'nin her yerine danışmanlık hizmetini en özenli şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir danışmanlık kurumu olmayı temel hedefleri olarak belirlemiştir. 

Yabancı bir ülkede yaşamanın zorluklarını empati yaparak en ince ayrıntısına kadar düşünen  Aras Yatırım Danışmanlık, farklı ülkelerden oluşan fakat tek bir bayrak ve tek bir hedef için bir araya toplanmış,  konu ile ilgili mevzuatlara hakim uzman kişilerden oluşmaktadır.

Aras Yatırım Danışmanlık yabancıların Türkiye vatandaşlık kazanmaları için ülkemizdeki resmi kurumlar nezdindeki idari ve hukuki anlamda izinlerinin alınması konusunda sektörünün öncülerindendir.

Unutmayın!

Vatandaşlık işlemi başlaması vatandaşlığa kabul anlamına gelmez, Aras Yatırım Danışmanlık tüm süreç boyunca müracaatınızın ne aşamada olduğunu hakkında bilgilendirir, sizleri asla yarı yolda bırakmaz ve her konuda çözüm odaklı yaklaşımı ile farkını ispatlar. 

Organizasyon yapısı ve konusunda uzman profesyonel kadrosu ile ülkemizde yaşamak, yatırım yapmak ve istisnayı Türkiye vatandaşlıktan yararlanmak için hizmet talebinde bulunan yabancılara özenli ve güven temel prensibinde  hizmet eder. 

Aras Yatırım Danışmanlık, sektörünün en prestijli kurumu olmanın gururu ve hizmet etme anlayışı ile bugüne kadar geniş bir yelpazeden oluşan müşteri portföyü ile  güveninize layık olmanın sorumluluğunu her zaman taşır.

Uyum içinde çalışan ekibi  ile müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri gibi benimser, her zaman en iyisi için çalışır. Güncel mevzuat ve kanunları sürekli takip eden, bunları uzmanlık ve tecrübeleriyle yorumlayıp müşterilerinin  ihtiyaçları için en uygun ve etkili şekilde kullanan, Genel Müdürlüğü Ankara olmak üzere, hali hazırda 7 farklı ildeki  Bölge Müdürlükleri ile Türkiye genelinde hizmet veren Aras Yatırım Danışmanlık, kısacası Hayalleriniz ve Geleceğiniz Arasındaki Köprüyü oluşturmaktadır.

Organizasyon yapımız ve konusunda uzman profesyonel kadromuz ile ülkemizde yaşamak, yatırım yapmak ve istisnayı Türkiye vatandaşlıktan yararlanmak için hizmet talebinde bulunan yabancılara hizmet vermekteyiz. İşletmemizin ana felsefesi insana hizmettir. Bu bilinç ile bir insanın yabancı bir ülkede yepyeni bir yaşama başlamasında onlara hizmet vermenin mutluluğu ile çalışıyoruz.

Bize müracaat eden her tüzel veya gerçek kişinin işini bir insanın yepyeni yaşamını inşa etmesinde profesyonel yaklaşımla hizmet etme anlayışı içerisindeyiz. Bünyesinde yabancı uzman danışmanlar bulunan kurumsal firmamız çok geniş bir yelpazedeki müşteri portföyümüzle güveninize layık olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Aras Yatırım Danışmanlık, sektörünün en prestijli kurumu olmanın gururu ile hizmet etme anlayışındadır.

Uyum içinde çalışan ekibimiz müşterilerimizin hedeflerini kendi hedefleri gibi benimsiyor, her zaman en iyisi için çalışıyor. Güncel mevzuat ve kanunları sürekli takip ediyor, bunları, uzmanlık ve tecrübeleriyle yorumlayıp müşterilerimizin ihtiyaçları için en uygun ve etkili şekilde kullanıyor.

Genel Müdürlüğümüz Ankara olmak üzere, hali hazırda 7 farklı ilde de bulunan Bölge Müdürlüklerimiz konusunda tecrübeli ve eğitimli uzman avukat kadromuzla Türkiye genelinde hizmeti verilmektedir.

Doğru adrestesiniz…
Aras Yatırımla hayallerinize hayat verin!